Naujienos

Vargonų muzikos vakaras Kintuose

     Kovo mėnesio 25 dieną 18 val. Kintų evangelikų liuteronų bažnyčioje vyko vargonų muzikos koncertų ciklo Lietuvoje muzikos vakaras. 

 Vargonininkas Gerd Hennecke (Vokietija) dirba kantoriumi Kristaus bažnyčioje Sulzbach-Rosenberg mieste Bavarijoje.

    Vargonų muzikos koncertų ciklą organizuoja Lietuvos evangelikų liuteronų bažnytinės muzikos sandraugos vadovė Laura Matuzaitė-Kairienė.

 

Koncerto vaizdo rašas:

 

 

100 šeimų Kintuose kartu nutapė 100 metrų ilgio piešinį

Kintų evangelikų liuteronų bažnyčios kiemelyje gražų rugpjūčio 19 dienos sekmadienį Lietuvos valstybės šimtmečio proga buvo sulaukta net 106 šeimų, kurios kartu nutapė 100 metrų piešinį Lietuvai – tėvai su vaikais, seneliai su anūkais drauge tapė Lietuvos pajūrį.

Renginį kartu su Kintų bendruomene ir Kintų seniūno pagalba inicijavo Kintų evangelikų liuteronų parapijos kunigas Mindaugas Žilinskis. Jis sako, kad ši iniciatyva yra renginių ciklo „Šeima – didžiausia vertybė“ dalis.

„Šio renginio tikslas – suburti kuo daugiau laimingų, stiprių, sveikų šeimų, nes pastebėjome, kad tapo įprasta renginius organizuoti dažniausiai tik asocialioms, gyvenimo negandų paliestoms šeimoms. Kur semtis stiprybės, palaikymo šeimos, kurios jaunos ir gražios, kaip joms stiprinti, puoselėti savo šeimas? Kol dar laikas, kol nekyla sunkumų, kviečiame susirinkti, pabendrauti, praleisti laiką kartu“, – sako kunigas M. Žilinskis.

plačiau

Labai prasmingas šeimų šeštadienis rugpjūčio mėnesio 4 dieną Kintų evangelikų liuteronų bažnyčioje su televizijos laidų ir renginių vedėju Rimu Šapausku ir jo žmona Lina, prancūzų kalbos specialiste, vertėja.

plačiau

Rugpjūčio 4 d. 11 val. kviečiame šeimas į Kintų evangelikų liuteronų bažnyčią, kur vyks „Šeima didžiausia vertybė“ šeimų susitikimas, savo patirtimi apie šeimą dalinsis Rimas Šapauskas, vaikučiai bus užimti Donelaičio namų salėje, per pietus tarsimės dėl 100-100-100 renginio ir sudalyvausime 14:00  val. šeimų maldoje. Maloniai kviečiame visus, kam ŠEIMA- didžiausia vertybė.

Rugpjūčio 19 d. Kintų evangelikų liuteronų kiemelyje vyks 100-100-100 renginys „Šeima didžiausia vertybė“, kviečiame registruotis šeimas internetu www.kintuparapija.lt https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfqLdz17prlZY-VWxJ-NYXz7PN3lqV4_4jJN3AuMYgYWBIykQ/viewform 

arba teirautis tel. 861217154 Mindaugas Žilinskis.

plačiau

Balandžio mėnesio 29 d. 11 valandą parapijos namuose susirinko gausus būrys vaikučių su tėveliais, parapijos bendruomenės nariai ir svečiai dalyvauti jau gražia tradicija tapusiame šeimų sekmadienyje pagal  projekto „Kintų evangelikų liuteronų parapijos narių bendrystės ir savitumo puoselėjimas” vykusius renginius.

plačiau
Kintai - šeimos uostas

Spalio  mėnesio paskutinį sekmadienį toliau įgyvendinant projektą „Kintų evangelikų liuteronų parapijos narių bendrystės ir savitumo puoselėjimas” Kintuose vėl rinkosi stovyklos „Šeima – didžiausia vertybė“ dalyviai iš pamario krašto į sekmadienio pasibuvimą „KINTAI – ŠEIMOS UOSTAS”.

plačiau
Kintuose šeimos susibūrė turiningam savaitgaliui

Rugsėjo 16-17 dienomis Kintuose pirmą kartą organizuota stovykla šeimoms „Šeima – didžiausia vertybė“. Į dvi dienas trukusią stovyklą susirinko apie 50 dalyvių – šeimos su įvairaus amžiaus vaikais.

Stovyklos šeimoms organizatoriai – Kintų evangelikų liuteronų parapija, jos klebonas Mindaugas Žilinskis bei jo žmona Laura Šakurskytė–Žilinskienė. Dvi dienas vykusioje stovykloje gausus būrys šeimų iš Šilutės ir Klaipėdos apylinkių puikiai leido laiką klausydami studijos „Mama, aš esu“ gydytojos Indrės Butienės paskaitų apie vaikų psichologiją, sveikatą, auklėjimo ypatumus, pirmąją pagalbą, Psichologinės gerovės centro psichologės Vaidos Mačiulienės paskaitos apie vyrų ir moterų santykių puoselėjimą šeimoje. Kol tėveliai klausėsi paskaitų, mažieji stovyklos dalyviai kartu su juos prižiūrinčiais savanoriais ir Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro teatro mokytoja Vilma Granickiene žaidė, šoko, vaidino ir paruošė spektaklį „Baltasis cirkas“, kurį vėliau pristatė savo tėveliams ir kintiškiams.

plačiau
Profesoriaus Alfredo Bumblausko viešnagė

Saulėtą gegužės  21 dienos – pamaldų sekmadienio – popietę mūsų parapijos kunigo kvietimu Kintuose viešėjo garbus svečias – Vilniaus Universiteto profesorius  Alfredas Bumblauskas.

plačiau