Parapijos taryba

Kunigas Mindaugas Žilinskis gimė 1977.04.14  Klaipėdos r., 2000 m. baigė Klaipėdos universiteto teologijos fakultetą, įgijo teologijos bakalauro diplomą. Po studijų įvestas į diakonus ir 2002 metais lapkričio 9 dieną ordinuotas gimtojoje Plikių parapijoje kunigu.  2003-2004 metais studijas tęsė Leipcigo universitete Vokietijoje. Vedęs, turi sūnų Mykolą Rapolą.

Šiuo metu kunigas Mindaugas Žilinskis aptarnauja  Karklės, Kintų ir Saugų parapijas, aktyviai dalyvauja parapijų kasdieniniame gyvenime bei liuteronų bažnyčios misijinėje veikloje: darbas su seneliais, darbas su jaunimu, darbas muzikinėje veikloje.

Laima Virginija Mačėnienė (merg. Sherkus) – parapijos tarybos pirmininkė. Gimusi 1967 metais Šilutės r. Kintų sen. Vabalų kaime. Išsilavinimas aukštasis, baigusi Šiaulių pedagoginį universitetą.

Ingrida Ežerskienė (merg. Cyrulytė) – atskinga už viešuosius ryšius. Gimusi 1964 metais Šilutės r. Kintuose. Išsilavinimas aukštasis. Baigusi Lietuvos Veterinarijos Akademiją, Vilniaus pedagoginį universitetą, dirba Kintų vidurinėje mokykloje biologijos mokytoja.

Vilius Karalius – atsakingas už ūkinę veiklą ir priežiūrą. Gimęs 1960 metais Klaipėdos r. Biržininkų kaime.
Rita Asnauskienė (merg. Kramp) – parapijos tarybos pirmininkės pavaduotoja. Atsakinga už remonto darbų organizavimą. Gimusi 1963 metais Šilutės r. Kintų sen., Vabalų kaime.

Jūratė Kalfeldaitė – parapijos buhalterė. Gimusi 1966 metais.

Herta Kalvienė (merg. Kramp)– atsakinga už parapijos rinkliavas. Gimusi 1943 metais Šilutės r. Kintų sen. Vabalų kaime.

Erika Rudmokienė (merg. Naujoks) – atsakinga už bažnyčios tvarkos palaikymą. Gimusi 1940 metais Šilutės r. Kintuose.