Šeima - didžiausia vertybė

Rugpjūčio 4 d. 11 val. kviečiame šeimas į Kintų evangelikų liuteronų bažnyčią, kur vyks „Šeima didžiausia vertybė“ šeimų susitikimas, savo patirtimi apie šeimą dalinsis Rimas Šapauskas, vaikučiai bus užimti Donelaičio namų salėje, per pietus tarsimės dėl 100-100-100 renginio ir sudalyvausime 14:00  val. šeimų maldoje. Maloniai kviečiame visus, kam ŠEIMA - didžiausia vertybė.

Šeima didžiausia vertybė“ – renginių ciklas- skirtas šeimų puoselėjimui, tarpusavio santykių stiprinimui. Nuo 2017 m. rugsėjo mėnesio įvykusio projekto „Kintų evangelikų liuteronų parapijos narių bendrystės ir savitumo puoselėjimas” kas mėnesį kviečiamos šeimos stiprinti bendravimo įgūdžius, susirasti bendraminčių ir praplėsti savo akiratį. Renginio formatas sudarytas taip, kad šeimos sekmadienį praleistų su vaikais: tėveliai pasiklausytų lektorių - Arūno Raudoniaus, Tomo Vilucko su žmona, Evelinos Ruzgienės, Indrės Butienės, Vaidos Mačiulienės - paskaitų, o vaikučiai tuo tarpu Vš.Į. Meno artelės komandos užimami Donelaičio namų salėje: vaidina, dainuoja, kuria animacinius filmukus, tapo akvarele, pučia burbulus. Po skanių pietų visi susitinka bažnyčioje bendrai maldai. Kunigas Mindaugas Žilinskis sugalvojo, kad šiuos renginius reikia apjungti bendram tikslui - išsikelti uždavinį: Lietuvos 100-mečio proga sukviesti 100 šeimų, kurios nutapytų 100 metrų piešinį LIETUVAI (100-100-100). Ilgai galvojome dėl temos, kuri apjungtų visus piešinius į visumą, dailininko Kęstučio Balčikonio padedami nutarėme - piešti Lietuvos pajūrį, kuris būtent ir yra 99 km ilgumo.

Šio renginio tikslas- suburti kuo daugiau laimingų, stiprių, „sveikų“ šeimų, nes pastebėjome, kad labai jau įprasta viską organizuoti asocialioms, „sulūžusioms“, gyvenimo negandų paliestoms šeimoms. Pasak parapijos kunigo Mindaugo Žilinskio                  „O kur semtis stiprybės, palaikymo normalioms šeimos, kurioms kol kas viskas gerai, kaip joms stiprinti, puoselėti savo šeimas? Kol dar laikas, kol nekyla sunkumų, susirinkime, pabendraukime, praleiskime laiką kartu.“

Rugpjūčio 19 d. Kintų evangelikų liuteronų kiemelyje vyks 100-100-100 renginys „Šeima didžiausia vertybė“, kviečiame registruotis šeimas internetu www.kintuparapija.lt

arba teirautis tel. 861217154 Mindaugas Žilinskis.

Kviečiame prisijungti verslininkus, amatininkus, menininkus- reklamuojant savo darbus ir savo dovanomis paremiant šio renginio dalyvius. Rinksime ir apdovanosime: spalvingiausią, įdomiausią, šeimyniškiausią piešinį, jūs galite tapti savo išrinkto piešinio rėmėjais. Kviečiame nelikti abejingais ir stiprinti Lietuvą nuo svarbiausios jos ląstelės „ŠEIMOS“.

Šventės programa:

11.00  -  Atvykimas, šeimų registracija. (amatininkų turgelis, atrakcionai vaikams, batutas);

12.00 - Šv. Mišios už šeimas;

13.00 - 100-100-100 Lietuvai- piešimas;

14.00 - Svečių sveikinimai, rėmėjų dovanos ir apdovanojimai:  (spalvingiausio, įdomiausio, šeimyniškiausio piešinio);

15.00 - Atsisveikinimas.

Tą pačią dieną, rugpjūčio 19, 17:00 val. visus kviečiame į Saugų evangelikų liuteronų bažnyčią muzikos festivalio „Saugų muzikos malūnas“ uždarymą, kur vyks Liudo Mikalausko koncertas, po  koncerto vyks Mėlynoji vakarienė.